Samsung 55 inch FLAT QLED 4K Resolution QA55Q70DAUXZN
259.89 KWD
Samsung 55 inch FLAT QLED 4K Resolution QA55Q70DAUXZN0
4 Views
8 Month ago
259.89 KWD
Kuwait
Description
Explore Samsung QLED 4K Tizen OS Smart TV (85 inch, Gray). Featuring Quantum Dot technology, 4K Upscaling, Tizen OS, Motion Xcelerator 120Hz & AirSlim Design. **Technical Specifications** Display: 55 inch Screen size: 55 inch Resolution: 4K (3,840 x 2,160) Refresh rate: 100Hz Hdr (high dynamic range): Quantum HDR Product type: QLED