Samsung 55 inch FLAT QLED 4K Resolution QA55Q60DAUXZN
209.90 KWD
Samsung 55 inch FLAT QLED 4K Resolution QA55Q60DAUXZN0
0 Views
8 Month ago
209.90 KWD
Kuwait
Description
Discover the Samsung QLED 4K Tizen OS Smart TV (65 inch, Black) with Quantum Dot technology, 4K Upscaling, Tizen OS, AirSlim Design and Endless Free Content. **Technical Specifications** Screen size: 55 inch Resolution: 4K (3,840 x 2,160) Refresh rate: 50Hz Hdr (high dynamic range): Quantum HDR Product type: QLED Display: 55 inch