Pukka P-20PD45W 20000 mAh PD45w Laptop Power Bank- Navy Blue
16 KWD
Pukka P-20PD45W  20000 mAh PD45w Laptop Power Bank- Navy Blue0
0 Views
3 Month ago
16 KWD
Kuwait
Description
Lightning Input: DC 5V/ 2.4 A,9V/2.2A,12V/1.7A Type-C Input/ Output: DC 5V/3A,9V/3A,12V/3A,20V/2.25A USB Output: DC 4.5V/5A, 5V/4.5A,5V/3A,9V/2A,12V/1.5A Size: 153.9*70.1*26MM Weight: 346g