Samsung 55 inch FLAT QLED 4K Resolution QA55Q70DAUXZN
٢٥٩٫٨٩ د.ك
Samsung 55 inch FLAT QLED 4K Resolution QA55Q70DAUXZN0
٤ مشاهدة
منذ ٨ شهر
٢٥٩٫٨٩ د.ك
الكويت
الوصف
Explore Samsung QLED 4K Tizen OS Smart TV (85 inch, Gray). Featuring Quantum Dot technology, 4K Upscaling, Tizen OS, Motion Xcelerator 120Hz & AirSlim Design. **Technical Specifications** Display: 55 inch Screen size: 55 inch Resolution: 4K (3,840 x 2,160) Refresh rate: 100Hz Hdr (high dynamic range): Quantum HDR Product type: QLED