Samsung 55 inch FLAT QLED 4K Resolution QA55Q60DAUXZN
٢٠٩٫٩٠ د.ك
Samsung 55 inch FLAT QLED 4K Resolution QA55Q60DAUXZN0
٠ مشاهدة
منذ ٨ شهر
٢٠٩٫٩٠ د.ك
الكويت
الوصف
Discover the Samsung QLED 4K Tizen OS Smart TV (65 inch, Black) with Quantum Dot technology, 4K Upscaling, Tizen OS, AirSlim Design and Endless Free Content. **Technical Specifications** Screen size: 55 inch Resolution: 4K (3,840 x 2,160) Refresh rate: 50Hz Hdr (high dynamic range): Quantum HDR Product type: QLED Display: 55 inch